63.Mezinárodní prodejní výstava brouků a motýlů

ENTOMOLOGICKÉ VÝMĚNNÉ DNY A VÝSTAVA

4.- 5. října 2024

PRODEJNÍ VÝSTAVA BROUKŮ A MOTÝLŮ

Nenechte si ujít jedinečnou příležitost na vlastní oči spatřit dokonalou kombinaci barev, úchvatné bizarní tvary, nejmenší a největší druhy hmyzu a to vše na entomologických dnech a výstavě.

Můžete se těšit na výměnu, prodej a koupě brouků, motýlů, strašilek, pavouků a ostatních bezobratlých živočichů. Nebude chybět ani odborná literatura včetně entomologických potřeb.

Gurmáni se mohou těšit na bohatou nabídku hmyzích a jiných specialit. Pro děti máme připraveny lízátka s překvapením.

OTEVÍRACÍ DOBA :

pátek    4.10.2024 11.00 - 18.00
sobota  5.10.2024   9.00 - 17.00
Otevírání ento. krabic v prostorách hotelové restaurace povoleno      do 22.00

VSTUPNÉ:

DOSPĚLÍ      150,- Kč

DĚTI do 150 cm, ZTP,

 ZTP/P + doprovod

     ZDARMA

Při opuštění areálu si  vyžádejte vrácenku pro opětovný návrat do areálu. Pokud tak neučiníte, bude Vám umožněn vstup po opětovném zaplacení vstupného.

Co vás čeká

Srdečně vás zveme na mezinárodní výměnné dny a výstavu hmyzu do moderní haly kongresového centra Hotelu Olympik Tristar. Tato akce je určena všem, kteří mají rádi krásu a rozmanitost naší planety a chtějí se dozvědět více o úžasném a fascinujícím světě šestinohých tvorů.

Můžete se těšit nejen na brouky a motýly, ale také ostatní druhy bezobratlých, včetně strašilek. Díky skvělému osvětlení budou moci návštěvníci detailně prozkoumat krásu motýlích křídel a bizarních tvarů hmyzího těla.

Bezbariérový vstup a snadná dostupnost metrem zajišťující pohodlný přístup pro všechny návštěvníky. Těšíme se na setkání s vámi a na společné objevování tohoto tajemného světa.

O entomologii

Entomologie, věda zabývající se hmyzem, má v českých zemích dlouhou a bohatou historii. První písemné zmínky v českých zemích pocházejí již od 16. století, kdy se o hmyz začali zajímat především lékaři a farmakologové.

V přepočtu na počet obyvatel je u nás registrováno nejvíce profesionálních a amatérských entomologů na světě. Na druhém místě je Japonsko, kde se sbírky dědí z generace na generaci podobně jako samurajské meče.

FOTOGALERIE

Zdroj dynamické sekce: motýli (Fotogalerie)

PŘEJÍT DO FOTOGALERIE