Ii.

festival zdraví

27. - 28. září 2024

Srdečně vás zveme na FESTIVAL ZDRAVÍ do kongresového centra Hotelu Olympik Tristar, Praha 8

Na FESTIVALU  ZDRAVÍ  se setkávají lidé hledající harmonii a rovnováhu mezi fyzickým i duševním blahem!

Na festivalu zdraví Vám nabídnou vystavovatelé své služby a zboží, jen těžko dostupné v běžných prodejnách. Najdete zde šperky, oblečení, masážní pomůcky, bylinné produkty, přírodní přípravky, léčivé obrazy a mandaly, knihy, kosmetiku a spoustu dalších produktů, které udělají radost Vám nebo formou dárku vašim blízkým.

Součástí jsou i oblíbené poradny alternativní a klasické medicíny, které Vám nabízí např. výklad karet, snů, frekvenční terapii, masáže, měření aury, feng shui, automatickou kresbu, čtení z ruky, astrologii …Na jednom místě můžete načerpat informace o novinkách ve zdravém životním stylu, alchymie v běžném životě, načerpat informace, jak doplnit, případně změnit svůj jídelníček, životní styl, negativní myšlení v pozitivní…někdy stačí se jen rozhodnout a Váš život může být harmonický a vyvážený.

Během dvou dnů Vám nabídneme zajímavé přednášky na témata, která Vás nejvíce zajímají jako např. sebepoznání a osobní rozvoj, detoxikace a ozdravné procesy organismu, zvládání různých fobií a strachu, chiromantie, horoskopy v našem životě, orgonity, homeopatie, přírodní léčení nemocí, šamanské léčivé rituály aj.

ZDRAVÍ

OTEVÍRACÍ DOBA:


pátek     27. 9. 2024 11:00 - 19:00
sobota   28. 9. 2024   9:00 - 17:00
 
Vstupné:
V CENĚ VSTUPNÉHO JE VSTUP NA  PŘEDNÁŠKY ZDARMA

DOSPĚLÍ 150,- Kč
DĚTI do 150 cm, ZTP,  ZTP/P + doprovod ZDARMA
PŘEDNÁŠKY V CENĚ VSTUPNÉHO ZDARMA

POZOR! Při vstupu soutěž o originální orgonit v ceně 2 000,- Kč.

SEZNAM PŘEDNÁŠEK

PÁTEK  27.9.2024

Kdy: pátek  27. 9. 2024 12.00 -13.00
Kde: přednášková místnost č. 1

Láska a vztahy na dlani

V dlani se odráží minulost, přítomnost i budoucnost. Zda potkáte brzy velkou lásku, nebo vaše postavení ve vztahu se současným partnerem. Linie srdce odráží to, zda jste romantičtí nebo spíše materiálně založení. Zlomy na linii života určují zda máte krizi
v partnerském vztahu, rozvod nebo ovdovění.
Chiromantii - čení z ruky jsem studovala v Indii v New Delhi u své lektorky Nishy Ghai a zabývám se jí již více jak 25 let. Pořádám přednášky a kurzy v této oblasti.

www.chiromantie.cz

Kdy: pátek  27. 9. 2024 13.15 -14.15
Kde: přednášková místnost č. 1

Význam numerologie v našem životě a poselství roku 2024.

Numerologie je prapůvodní učení o významu čísel a jejich energií. Je dobrým pomocníkem k tomu, aby jsme získali z data narození informace o našem poslání v tomto životě. O tom, co je nám dáno a co se máme naučit, jaké jsou naše dispozice, předpoklady, naše silné a slabé stránky. Zdravotní dispozice. Karmické zátěže i možnosti korekce. Může nám pomoci i ve vztazích k poznání lidí okolo nás a to jednodušší formou než je astrologický profil. A co ostatní čísla okolo nás jako je např. SPZ, číslo domu? A co rok 2024? Co nám přinese a na co se máme zaměřit?

Numerologii se věnuji více jak 20 let, pořádám i kurzy a přednášky.

www.skakalova-eso.cz

Kdy: pátek  27. 9. 2024 14.30- 15.30
Kde: přednášková místnost č. 1

Rok 2024 a naše osobní možnosti, spolupráce s energií karmické OSMIČKY s energií osobního roku a životního čísla aneb kam mne vede moje osobní energetická mapa ve spolupráci s Dřevěným Drakem symbolem síly a prosperity.

Numerologie je nástroj, pomocí kterého se můžeme lépe orientovat ve svém vnitřním světě a tím získat rovnováhu se světem venkovním. Spojitost čísel s člověkem a lidským osudem se aktivuje v okamžiku našeho narození, prostřednictvím data, času i jména, touto kombinací energií se jako v zrcadle odráží nejen to co umíme, ale i to co nás brzdí a v neposlední řadě i to co se máme možnost naučit na naší cestě životem.

Kdy: pátek  27. 9. 2024 15.45- 16.45
Kde: přednášková místnost č. 1

Jak se vám daří něco začínat? Jak dlouho u předsevzetí vydržíte? Chválíte se, když se vrátíte do starých kolejí? Co to udělat jinak? Chcete změnit něco ve vztahu nebo v práci tak,aby to vydrželo? Také Vy můžete mít konečně radost a dosáhnout dlouhodobé změny.

Vysvětlení doprovodíme krátkou meditací, určenou i pro začátečníky. Budete odcházet uvolnění a s radostí v srdci bez nachytaných těžkých energií a bloudících entit.

Velmi dbám na očistu posluchačů.

Pokud si chcete zajistit osobní konzultaci, lze se objednat na mob. 774919179

Vaše mentorka se na vás těší.

Kdy: pátek  27. 9. 2024 17.00 - 18.00
Kde: přednášková místnost č. 1

VNITŘNÍ KLID - ZÁKLAD ZDRAVÍ

nabídnu Vám některé z technik pro nácvik zvnitřňování, uzemnění, relaxace,meditace a také zkušenosti ze své 28-leté masérské, cvičitelské a lektorské praxe pro uchování zdraví.
Shiatsu,Sluneční jóga

www.ksobe.cz

SOBOTA  28.9.2024

Kdy: sobota  28. 9. 2024 10.00 -11.00
Kde: přednášková místnost č. 1

Kdy: sobota  28. 9. 2024 11.15 - 12.15
Kde: přednášková místnost č. 1

Čištění prostředí ve kterém žijeme

Patogenní zóny a negativní víry v našem obydlí a jejich vliv na náš organizmus.

Orgonity a jejich účinky.

Kdy: sobota  28. 9. 2024 12.30 -13.30
Kde: přednášková místnost č. 1

Léčivé frekvence

člověk jako frekvenční bytost, účinky terapeutických ladiček na naše tělo a mysl.

Kdy: neděle  28. 9. 2024 13.45 -14.45
Kde: přednášková místnost č. 1

Workshop s Keithem Sherwoodem:

Léčení lidského energetického systému

Stav vašeho energetického systému - více než cokoli jiného - rozhoduje o stavu vašeho fyzického zdraví a o tom, kolik potěšení, lásky, intimity a radosti zažijete. Rozhoduje také o tom, zda můžete dosáhnout seberealizace.

Váš energetický systém je obrovský interdimenzionální stroj, který prostupuje vaším fyzickým tělem. Obsahuje vaše čakry, meridiány, aurická pole, menší energetická centra a kandas.

Pan Sherwood ve své přednášce vysvětlí, jak energetický systém funguje a jak ovlivňuje fyzické zdraví, lidské vztahy a duchovní rozvoj.

Pan Sherwood je autorem devíti knih o duchovním rozvoji, lidském energetickém systému a transcendentních vztazích. Již více než třicet let pracuje s lidmi, pro které je seberealizace prioritou číslo jedna. Jeho jedinečná schopnost vnímat energetická pole pomohla lidem, s nimiž pracuje, překonat hranice karmy a kultury a zažít blízkost s Univerzálním vědomím.

Healing the Human Energy System

It is the condition of your energy system – more than anything else – that will determine the condition of your physical health and how much pleasure, love, intimacy, and joy you will experience. It will also determine whether you can achieve Self-realization.

Your energy system is a vast inter-dimensional machine that interpenetrates your physical body. It contains your chakras, meridians, auric fields, minor energy centers and kandas.

In his talk, Mr. Sherwood will explain how the energy system works and how it influences physical health, human relationships, and spiritual development.

Mr. Sherwood is the author of nine books on spiritual development, the human energy system and transcendent relationship. For more than thirty years he has worked with people who have made Self-realization their number one priority. His unique ability to experience energy fields has helped the people he works with to overcome the limits of karma and culture and to experience intimacy with Universal Consciousness

Kdy: neděle  28. 9. 2024 15.00 - 16.30
Kde: přednášková místnost č. 1

O VZTAHU A SEXUÁLNÍM SPOJENÍ MUŽE A ŽENY - tematické setkání s Hani Růžičkovou

Vztah mezi mužem a ženou a jejich intimní blízkost je evergreen všech témat. My se na tuto zásadní životní oblast podíváme především z těch nejhlubších duchovních úrovní. Proč na Zemi existují muži a ženy? Co představuje jejich vztah? A co jejich sexualita a sexuální spojení? Proč skrze tyto vztahy i sexualitu prožíváme tolik lákavých pocitů, ale i tolik bolesti, zklamání, smutku...? Co má být výsledkem takového vztahu a intimního spojení? Co je na tomto poli skutečná harmonie a jak jí dosáhnout?

Hani Růžičková, trojnásobný host internetové televize Cesty k sobě, je průvodkyní Terapie Pocitu, cesty od problémů a trápení do lásky, pohody a harmonie. Hlubokou duchovní cestou lidem pomáhá velmi efektivně od čehokoli, co je trápí, jakýchkoli problémů, ať se týkají vnímání sebe sama, mezilidských vztahů, zdraví, financí, práce, směřování či obecně prožívání nepříjemna (strach, bolest, vina, zloba, smutek, deprese...). Vše ve své realitě si totiž tvoříme svým vnitřním nastavením, svými ztotožněními se a to lze změnit... Hani Růžičková kromě individuálních sezení pořádá tematická setkání, přednášky, workshopy, vystupuje na různých festivalech a shlédnout můžete i mnohá tematicky velmi zajímavá videa na videokanálu Terapie Pocitu na youtube.

www.TerapiePocitu.cz

tel. 777 599 950

videokanál Terapie Pocitu: https://www.youtube.com/channel/UCqXP4XlDGKdEWO8rFNJrtaQ

Cesty k sobě: https://www.cestyksobe.cz/hani-ruzickova-o-navratu-k-sobe-a-vztazich/42256

FOTOGALERIE

Zdroj dynamické sekce: Festival zdraví (Fotogalerie)

PŘEJÍT DO FOTOGALERIE